Hakkımızda

Prof. Dr. Gökhan Koç

İzmir’de ürolojik cerrahi alanında hizmet veren Prof. Dr. Gökhan Koç 2000 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin üroloji kliniğinde 5 yıl araştırma görevlisi olarak çalışmış ve 2007 yılında uzman doktor olmuştur.

2007-2008 yıllarında Tabip Asteğmen olarak Şırnak Hastanesi’nde görevini yerine getirdikten sonra İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzman doktor olarak 5 yıl çalışmıştır. Görev yaptığı süre boyunca aynı zamanda Uludağ Üniversitesi’nde uzman doktor olarak laparoskopik cerrahi eğitimi almış ve sonrasında Iowa Üniversitesi Tıp Fakültesinde laparoskopik ve robotik cerrahi gözlemciliği yapmıştır.

Üroloji alanında pratik eğitimlerinin yanında akademik hayatında da devam eden Dr.Koç önce 2013 yılında doçent doktor ardından 2018 yılında Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde profesör doktor ünvanı almıştır.  20 Yılı aşkın süredir Türkiye’nin en yoğun hastanelerinden birisi olan Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde üroonkoloji, taş hastalıkları, prostat hastalıkları, androlojik ameliyatlar başta olmak üzere binlerce ameliyata katılan Dr.Koç, özellikle son yıllarda robotik cerrahi alanında başarılı operasyonlar gerçekleştirmiştir. Prof. Dr. Gökhan Koç halen İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hizmet vermeye devam etmektedir. Evli ve bir kız çocuk babasıdır.

Hizmetlerimiz

Uzmanlık Alanlarımız

İzmir Kadınlarda İdrar Kaçırma Ameliyatı

İdrar kaçırma hayat kalitesini oldukça etkileyen, kişilerin sosyal hayatını kısıtlayan…

İzmir Hidrosel Ameliyatı

Hidrosel, testisleri saran zarların arasında sıvı birikmesi olarak tanımlanır. Varikosel…

Hidrosel Ameliyatı

İzmir Vazektomi

Vaz deferens olarak isimlendirilen sperm kanalları testislerdeki spermleri taşıyan çok…

İzmir Penis Protezi Ameliyatları

Sertleşme sorunu özellikle belli bir yaştan sonra erkeklerin çoğunu etkileyen…

Penis Protezi Ameliyatları